GiftPrint.pl – aplikacja

Sklep Internetowy: Giftprint.pl - www.giftprint.pl

Aplikacja do samodzielnego projektowania spersonalizowanych gadżetów takich jak koszulki czy kubki. Taki sklep można instalować na dowolnej stronie internetowej, forum oraz na Facebooku.

GiftPrint.pl – Załóż swój własny sklep z foto-gadżetami.

Masz zdjęcie
Zaprojektuj swój własny gadżet!

Aplikacja skierowana do prowadzących witryny internetowe lub strony na Facebooku, które generują ruch a mają problem z monetyzacją działań. Umożliwia stworzenia sklepu z foto-gadżetami na dowolnej stronie. Sklep może być dostosowany do layoutu oraz tematyki strony. Właściciel strony zarabia na prowizji od sprzedanych przez swój sklep gadżetów. Instalacja aplikacji jest darmowa. Właściciel serwisu www, strony na Facebooku nie ponosi żadnego ryzyka.

Klienci sklepu to odwiedzający witrynę internetową. Mogą zamówić gadżety (kubki, koszulki, torby, portfele itp.) z gotowymi grafikami witryny partnerskiej. Klienci mogą też wgrać, zaprojektować i zamówić gadżety ze swoim zdjęciem lub projektem.

Technologia:
Moduł sklepu wykonany w technologii flash. Możliwa jest modyfikacja kolorystyki oraz wizualizacji gadżetów. Moduł może być instalowany jako aplikacja na Facebooku. Administratorzy popularnych stron fanowskich na serwisie Facebook mogą zarabiać na sprzedaży realizowanej przez aplikację sklepową bez opuszczania środowiska Facebooka.

Print on demand – Druk na życzenie.
Wykonanie nadruków na gadżetach jest wykonywane z wykorzystaniem technologii sublimacji, druku bezpośredniego na tekstyliach oraz druku cyfrowego utrwalanych termicznie. Nadruki na produkty na noszone są dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta.

Strona serwisu:
http://www.giftprint.pl/
www.facebook.com/giftprint