Projektowanie stron www

Postaw na internet

Zaprojektowanie dobrej i skutecznej strony internetowej wiąże się z koniecznością odpowiedzi na pytanie:  Do czego będzie wykorzystywana nowa strona www.
Jest mnóstwo funkcjonalności jakie może mieć projektowana strona. Jakie wybrać?

Przede wszystkim projektowana strona www musi byś skuteczna. Co przez to rozumiemy? Ma realizować założone cele. Najczęściej taki celem jest pozyskiwanie klientów lub budowa wizerunku. Jeśli nowa strona ma sprzedawać warto bardziej wyeksponować ofertę produktową firmy oraz skupić się na pozyskaniu zapytania od klienta. Dobrze dbać o stały kontakt z klientem i zaproponować mu zapisanie się do newslettera. Jeśli chcemy zrobić stronę wizerunkową możemy to zrobić poprzez multimedia: galerie ze zdjęciami, materiały wideo animacje. Wizerunek możemy budować poprzez pokazanie naszej eksperckiej wiedzy zawartej w poradnikach czy w publikowanym blogu.

Ważnymi elementami przy budowie stron jest ich użyteczność. Użyteczna witryna to taka, która jest przyjazna i zrozumiała dla jej użytkowników. Kolejnym istotnym elementem jest optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek. Dobrze zaprojektowana strona www będzie się w przyszłości lepiej pozycjonować przez co firma zaoszczędzi na wydatkach na marketing internetowy w wyszukiwarkach.

Podpisz umowę TERAZ!

Otrzymasz  gratis pakiet na płatną reklamę w wyszukiwarce o wartości 300 zł!

kampania reklamowa w wyszukiwarkach

 

Więcej na temat projektowania stron www przeczytasz na naszym blogu:
Co zrobić, żeby mieć dobrze zaprojektowaną stronę www?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.